Hakkımızda

Biz Kimiz?

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve tamamen kendi tasarımcılığımız ile uygulamaya geçip 2007 yılında sektöre adımımızı attık. Yılmadan, yorulmadan çalışarak, teknoloji ile dostluk kurup kısa bir sürede müşterilerimize daha kaliteli işler sunmaya başladık.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve tamamen kendi tasarımcılığımız ile uygulamaya geçip 2007 yılında sektöre adımımızı attık. Yılmadan, yorulmadan çalışarak, teknoloji ile dostluk kurup kısa bir sürede müşterilerimize daha kaliteli işler sunmaya başladık. En küçük ayrıntıları bile önemseyerek müşterilerimize verdiğimiz hizmette ve serviste büyük bir titizlik gösterdiğimizden dolayı gerçek hizmetin keyfini yaşamaktayız. Firmamız, 2007 yılından bugüne doğru, dürüst ve ilkeli çalışmalarını güçlü ve profesyonel ekibine borçludur.

Dünden Bugüne Biz!

2007

Yılında reklam sektörüne ilk adımızı attık. Sektöre giriş amaçlarımızın başında gelen eğitim kurumlarında ki tanıtım ve eğitimle alakalı olan açığı görmüş olmamızdır. Reklam olarak başladığımız bu yolculuk aslında eğitim kurumlarına hizmet vermekle geçmiştir.

 

2010

Yılında yüzlerce eğitim kurumu ve kamu kuruluşuna hizmet vermiş olmanın haklı gururu ile daha fazla müşteri potansiyeline hitap etmek amacıyla e-ticarete önem vererek şehirler arası hizmet vermeye başladık.

 

2015

Yılında çözüm ortağımız ile ortaklık için el sıkışarak sektörde ki yerimizi daha sağlam hale getirdik. Hizmetlerimizin ve müşteri potansiyelimizin artmış olması ve en önemlisi müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutuyor olmamızın verdiği gururla sektörde hedeflerimize doğru ilerlemekteyiz.

Yeteneklerimiz / Hizmetlerimiz

Yaratıcı tasarım ve net mesaj veren işleri yaparken içine emeğini , duygusunu , saygısını ve sevgisini de katar.

Tasarım 95%
Uygulama / Montaj 90%
Müşteri Memnuniyeti 90%